Přihlášení krok za krokem

1. Na táborových stránkách si vyberte turnus, který vám vyhovuje. Počet volných míst se zobrazuje vedle termínu. Stiskněte tlačítko "Přihlášení na tábor".

2. Před vámi se objeví formulář pro přihlášení. Vyplňte jej - pravdivé informace o vašem dítěti jsou důležité pro jeho správné zařazení do kolektivu. Údaje slouží pouze pro vnitřní potřebu a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem. Po kontrole údajů stiskněte tlačítko "Odeslat přihlášku".

3. Před vámi se objeví potvrzovací stránka se základními údaji o přihlášeném dítěti. Zároveň je odeslán potvrzovací email na kontaktní emailové adresy, které jste uvedli v přihlášce. Email si přečtěte, obsahuje informace potřebné pro úhradu ceny tábora.

4. Podle pokynů k platbě tábor uhraďte do 30 dnů po podání přihlášky způsobem, který jste si vybrali. Po tuto dobu máte místo předběžně rezervováno.

5. Došlou platbu spárujeme s přihláškou a pak zobrazíme na seznamu přihlášených u příslušného tábora.

6. Stáhněte si včas potřebné dokumenty - posudek o zdravotní způsobilosti (vystaví lékař, přivezete jej na tábor), potvrzení o bezinfekčnosti (podepisuje rodič, přivezete je na tábor), seznamy věcí aj.