Ihahaden ‐ návštěvní den

Termín: neděle 2. června 2019 od 14h

Zaujalo Vás, co v našem táboře s dětmi podnikáme, a chtěli byste se dozvědět víc přímo na ranči? Chtěli byste si s Vaším dítětem prohlédnout a ohmatat „místo činu“?

Snadná pomoc – přijeďte na návštěvní Ihahaden! Je to tedy spíš odpoledne, ale času na prohlídku a odpovědi na Vaše otázky bude víc než dost.

Program? Prohlédneme si společně ranč, posedíme u táboráku, upečeme si buřtíky (občerstvení včetně nápojů zajišťujeme a na přání může být i vegetariánské), děti svezeme na koníkách, zatrekujeme si s kozami i lamou. A během toho všeho bude spousta času na otázky i odpovědi.

Návštěvu určitě doporučujeme dětem (a jejich rodičům), které ještě nikdy na táboře nebyly. A samozřejmě i zkušenějším táborníkům, kteří k nám jedou poprvé. Až tábor „vypukne“ naostro, pojedou na známé místo, mezi kamarády.

Ještě doporučení – neodkládejte přihlášení až na samotný Ihahaden, to už nemusí být volná místa v potřebném termínu. A prosíme, dodržte hodinu setkání, opozdilcům není možné všechny důležité informace opakovat.

Termín: neděle 2. června 2019 od 14h.

S sebou: dobrou náladu :-)
Těšíme se!

Křišťaliáda

Zvířátka