Přehled

Ihaháček 2019, 1. turnus

Jméno Ročník Platba
1 Běhal Václav 11 zaplaceno
2 Běhal Vojtěch 09 zaplaceno
3 Vartová Viola 10 čeká na zaplacení
4 Vartová Ludmila 12 čeká na zaplacení
5 Cimická Anna 08 zaplacena záloha
6 Cimická Nina 11 zaplacena záloha
7 Dezortová Michaela 09 zaplaceno
8 Šímová Tereza 07 zaplaceno
9 Svatoš Zdeněk 09 zaplacena záloha
10 Svatoš Štěpán 13 zaplacena záloha
11 Kubíčová Tereza 09 zaplacena záloha
12 Lapáček Adam 07 zaplacena záloha
13 Kudrnova Kristýna 11 čeká na zaplacení
14 Pavlíková Eliška 08 zaplacena záloha
15 Pavlík Jindra 10 zaplacena záloha
16 Pavlík Jan 10 zaplacena záloha
17 Svatošová Karolína 09 zaplaceno
18 Město Benešov zaplaceno
19 Město Benešov zaplaceno
20 Město Benešov zaplaceno
21 Halík Pavel 06 zaplacena záloha
22 Halík Jakub 11 zaplacena záloha
23 Průšová Johana 11 zaplaceno
24 Dvořáková Adéla 08 čeká na zaplacení
25 Prošková Apolena 09 čeká na zaplacení
26 Prošek Mikuláš 06 čeká na zaplacení
27 Nejedlý František Albert 06 čeká na zaplacení
28 Schenker Loren Ignac 07 čeká na zaplacení
29 Semínko Jakub 06 čeká na zaplacení
30 Kozubaľ Matěj 08 čeká na zaplacení
31 Winterová Daniela 07 čeká na zaplacení
32 Bernard Marek 11 čeká na zaplacení
33 Drábek David 06 čeká na zaplacení
34 Šimková Karolína 09 čeká na zaplacení
35 Šimková Marie Anna 10 čeká na zaplacení
36 Votrubová Anna Marie 10 čeká na zaplacení
37 Zbiralova Marketa 11 čeká na zaplacení
38 Nouzáková Nikol 07 čeká na zaplacení
39 Popek Lukáš 08 zaplacena záloha
40 Kunicka Veronika 08 čeká na zaplacení
41 Russe Radan 11 čeká na zaplacení
42 Novotná Žaneta 11 zaplaceno
43 Růžička Štěpán 07 čeká na zaplacení
44 Chobotská Šárka 06 čeká na zaplacení
45 Dvořáková Johana 10 čeká na zaplacení
46 Stojková Izabela 06 čeká na zaplacení
47 Hegnerová Adriana 09 čeká na zaplacení
48 Ledvinková Leontýna 07 čeká na zaplacení
49 Červeňák Marcel 09 čeká na zaplacení
50 Kučerová Julie 09 čeká na zaplacení
51 Urbášková Anna 10 čeká na zaplacení
52 Klíč Adam 05 čeká na zaplacení
53 Vondráčková Klára 09 čeká na zaplacení
54 Moravanský Lukáš 06 čeká na zaplacení
55 Mikulanda Matyáš 11 čeká na zaplacení
56 Trojánek Jaroslav 09 čeká na zaplacení
57 Trojánková Monika 03 čeká na zaplacení
58       Přihlášení na tábor
59       Přihlášení na tábor
60       Přihlášení na tábor